Soppslevar
2019-11-20
704348
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOPPSLEVAR 2 st, silver med trähandtag, ottydliga stämplar, längd ca 37 cm
repor, den ena bucklig och lagningar, gravur på den ena