Färglitografi
2019-11-20
704302
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, flamencodansare, bär signatur numrerad XXIX/XXXIII