Yrjö Edelmann färglitografi
2019-11-21
704296
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941-2016): Liggande modell, signerad Y Edelmann, 142/150, färglitografi, ca 52x62 cm