Olle Nordberg oljemålning
2019-11-19
704274
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Flicka med panser, signerad Olle Nordberg , olja på pannå, ca 27x16 cm