Olle Nordberg oljemålning
2019-11-19
704267
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): "Det trogna paret", signerad och daterad -73, olja på pannå, 38x46 cm