Skrivmaskiner 1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKRIVMASKINER, 2 st, 1900-talets första hälft, Frolio modell III resp GSN Junior modell III
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Ej funktionstestade, ytskador
704263
Päivämäärä:
2019-11-24