Ljusstakar 1800-talets andra hälft
2019-11-24
704238
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, zink, dekor av fabeldjur, höjd ca 18,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lagningar