Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1920-tal, Swedish Grace, fanérade i lövträ med intarsiadekor, ljusgul textilklädsel, sitthöjd 42 cm
Avslag, slitage och fläckar
704227
2019-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här