Joan Miro färglitografi
2019-11-19
704116
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): komposition, akvatintetsning, Eau-Forte Originale de Miro, mått ca 12x17 cm
ej examinerad ur ram, sitter något löst i ramen, något gulnad