Herman Kähler
2019-11-19
704082
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERMAN KÄHLER, 6 dlr, keramik, Danmark, tidigt 1900-tal, Jugend, signerade HAK, stämplade Danmark, höjd 7-18,5 cm, 1 märkt Danmark medföljer
1 me mindre glasyrnagg