Gerhard Nordström oljemålning
2019-12-02
704069
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019) rotvält, signerad G Nordström, olja på pannå, a tergo med dedikation, 53x79 cm, oramad