Yngve Blixt bordslampor
2019-12-19
704051
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
YNGVE BLIXT Bordslampor, 1 par, glaserat stengods, höjd utan fattning ca 24 cm, signerade samt daterade -76
Säljes för Kronofogdens räkning