Takarmatur Arne Jacobsen
2019-12-19
704031
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, taklampa, AJ-pendel, lackerad plåt i brunt, Louis Poulsen, diameter ca 50 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, repor, avklippt sladd, något ojämn skärm