Ett par takpendlar
2019-12-19
704022
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKPENDLAR 1 par, metall, invändigt bemålade i orange, etikettmärkta LB Denmark, höjd ca 30,5 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, avklippta sladdar, repor