Fat Kina Kanton
2019-11-25
704006
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 2 st., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, diameter ca 28-30 cm
Smärre slitage