Fat Kina 1700-tal Imari
2019-11-25
704002
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), Imari, diameter ca 28 cm
Nagg, sprickor