Bordslampor porslin
2019-11-24
703989
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 2+1, porslin, 1900-tal, polykrom dekor av blommor, metallfattning, total höjd ca 39-40 cm
PROVENIENS: Stopalo