Stolar 1 par 1700-tal
2019-11-19
703988
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1700-tal, senbarock, bemålade, sits med läderklädsel, sitthöjd 47 cm
Renoverade och kompleterade, slitage