Jan Stenvinkel olja
2019-11-21
703944
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAN STENVINKEL (1933-1989): Komposition, signerad Stenvinkel, årtal svårläst, möjligen 58, olja på duk, ca 80x99 cm