Jardinjär jugend
2019-11-24
703841
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JARDINJÄR, 1900-talets början, nysilver, insats i glas, slipad dekor, höjd ca 20, längd 49 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg