Skål omkring 1900
2019-11-24
703565
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, på fot, omkring 1900, båtformad, slipad dekor, höjd ca 27, längd 35 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nagg, fotnagg