Taklampa Italien
2019-11-30
703465
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, Italien, aluminium, 1900-talets andra hälft, höjd 73 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad.