Klubbat för:
4 400 SEK
2 500 SEK
BORDSUPPSATS, 3 dlr, 1800-talets slut, förgylld metall, blått glas, bestående av skål på fot samt 2 vaser, höjd ca 40-57 cm
PROVENIENS: Stopalo
Vaserna med skador
703369
2019-11-24