Yrjö Edelmann litografi
2019-11-18
703364
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med paket, signerad Y. Edelmann, EA XV/XXV, färglitografi, bildmått ca 47x34 cm