Bvlgari B.Zero 1 ring
2019-11-20
703322
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BVLGARI, modell "B. Zero 1", ring, 18 k vitguld, på sidorna stansat "BVLGARI", stämplad "Bvlgari" samt med italienska kontrollstämplar, ringstorlek 16,5 mm, vikt ca 8,5 g
Smärre slitage