Takarmatur 1900-talets första hälft
2019-11-24
703300
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, FÖNSTERSLAMPOR, 3 st., 1900-talets första hälft, flintgods, ´´Musselmalet´´, höjd ca 113, diameter 45, fönsterlampornas höjd ca 50 cm, lös delar medföljer
PROVENIENS: Stopalo