Ljuskrona
2019-11-24
703297
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1940/50-tal, tonnat glas, 10 armad, elektrifierad, totalhöjd ca 106 cm
PROVENIENS: Stopalo