Fotboll Hammarby

Fotboll Hammarby
Fotboll Hammarby
Fotboll Hammarby
Fotboll Hammarby
Fotboll Hammarby
Fotboll Hammarby

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTBOLL, 1970-TAL HAMMARBY IF, med autografer bla Ronnie Hellström, Kenneth "Kenta" Ohlsson, Lars-Åke Persson, Hans Möller (lagledare), Björn Löf, Matchboll Craftsman

PROVENIENS:
Arvid Pettersson, vaktmästare på Hovet, Råsunda, Söderstadion, Stadion, Kungliga Tennishallen

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Bruksslitage

703258

2019-12-15