Vinglas
2019-11-24
703183
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VINGLAS, 12 st., slipad dekor, höjd ca 15 cm
PROVENIENS: Stopalo
En med fotnagg