Vettar 1900-talets första hälft
2019-11-18
703106
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, skulpterat trä, polykrom bemålning, föreställande ejdrar, varav en moterad på träplatta, längd ca 52 cm
Brukslitage