Giorgio Stocco målning
2019-11-17
703098
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIORGIO STOCCO (född 1954): "Profumi E Balocchi", signerad samt daterad 2011, akryl på duk, 40x40cm