Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-11-26
703081
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, putto, största mått ca 31x23 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Krackelyr, retsucher