Oidentifierad konstnär
2019-11-26
703073
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av okänd kvinna, tidigt 1700-tal, olja på duk, senare träskuren ram, målningens största mått ca 74x62 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem