Halsband broscher armband
2019-11-24
703043
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HALSBAND, BROSCHER, HATTNÅL, CHATELAINE, ARMBAND, bl a s.k. sorgesmycken, delvis fasettslipat glas, 1800-talets senare del samt 1900-talets första hälft
PROVENIENS: Stopalo