Tantalus
2019-11-24
702998
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TANTALUS, 1900-talets början, för 3 flaskor, ek, med beslag, höjd ca 33 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nyckel saknas, låst