Jardinaire barockstil
2019-11-24
702826
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JADINAIRE, 1800-talets andra hälft, mässing, barockstil, dekor av lejonmaskaroner och tassar, höjd ca 15, längd 38 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre bucklor