Skulptur alabaster
2019-11-24
702783
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1800-talets andra hälft, alabaster, sittande kvinna, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nagg