Trädgårdsbord
2019-11-18
702702
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft, grönmålat. Skiva med oktagonal form, svarvad, konturerad och kopplad benställning, höjd ca 75, 129x134 cm
Slitage och märken, fuktskador, sprickor, färgbortfall