Taklampa jugend
2019-11-18
702686
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, koppar, hamrad och pressad dekor, matterat glas, höjd ca 84, diameter 48 cm
Smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen