Kandelabrar 1 par
2019-11-17
702638
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 3 armar, prismor, 1900-tal, höjd 42 cm
En prisma saknas, nagg förekommer