Pilkoger Kina 1800-tal

Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal
Pilkoger Kina 1800-tal

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KOGER, sekelskiftet 1800/1900, Kina, läder, klätt i brun sammet, applikationer i svart läder med dekor av kulört textil och mässing, ca 62x34 cm

Åldersslitage, något deformerad, mindre spår av skadedjursangrepp

702538

2019-11-17