Parfymkaraffer
2019-11-26
702531
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PARFYMKARAFFER, 1 par, 1800-talets slut, dekorerade med medaljonger med porträtt av kvinnofigurer, bemålat glas och porslin, höjd ca 21 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Dekorslitage