VJETESLAV KLIUCHNIKOV
2019-11-16
702490
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Domherre, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2010, olja på duk, ca 31,5x40 cm