Bengt Åberg olja på duk
2019-11-16
702468
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT ÅBERG (1941-2015), Öppet hav, signerad Bengt Åberg, olja på duk, ca 73x60 cm