Regentporträtt Gustaf II Adolph
2019-11-30
702393
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
REGENTPORTRÄTT, Gustaf II Adolph, 1700/1800-tal, olja på duk, ca 44,5x34 cm
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11
Retuscher, mindre lagningar