Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose
2019-11-20
702319
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor av blommor, diameter ca 22-23 cm
En med spricka, mindre nagg, bruksslitage