Graverat blad efter Baumgartner
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRAVERAT BLAD. BAUMGARTNER, JOHANN WOLFGANG (EFTER). Aper de Sylva et singularis serus... (Pst. 79). Senare avdrag. Graverat blad, bibliskt motiv jakt, hundar, vildsvin, ca 545x720 mm. Ramad.
Skador och defekter, fläckar, tejp- och andra lagningar.
702261
2019-11-14