Taklampa art deco
2019-11-14
702247
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, förkromad stomme, kupa i ljusrosa glas, höjd ca 52 cm
Slitage