Trädgårdssoffa
2019-11-16
702179
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, bemålad aluminium, ribbor i trä, längd 141, sitthöjd 41 cm
Bruksslitage