Vitrika
2019-11-15
702124
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VITRIKA, golvlampor 1 par, 1900-talets slut, Danmark, vitlackerad skärm och fot, stag i mässing, höjd ca 136 cm
Slitage och repor